17 sty 2017
17-01-2017

Yamaha XSR900 ABARTH

Ruszyła internetowa rejestracja na zakup limitowanej do 695 sztuk XSR900 ABARTH!

Weź udział w ekskluzywnym wydarzeniu Abarth Day! Dla pierwszych 95 zamówień internetowych motocykla XSR900 Abarth

Pamiętaj, aby wybrać najlepszy salon Yamaha w Polsce – POLand POSITION!

Jak to działa?

  1. Yamaha Motor Europe oraz Abarth maja zaszczyt zaprosić pierwszych 95 internetowych klientów, którzy zarezerwują i zakupią motocykl XSR900 Abarth, do udziału w Yamaha Abarth VIP Experience, wydarzeniu, które odbędzie się latem 2017 r.
  2. Każdy zakwalifikowany internetowy klient XSR900 Abarth otrzyma bilet VIP Pass, uprawniający do udziału w wydarzeniu Abarth Day organizowanym przez firmy Yamaha i Abarth. Te prestiżowe spotkania będą się odbywać na wielu torach wyścigowych w Europie. Ponadto otrzymają Państwo również niepowtarzalna szanse umówienia się na wizytę w fabryce firmy Abarth w Turynie.
  3. Każdy posiadacz biletu VIP Pass (ważny dla 2 osób) otrzyma niepowtarzalna szanse odbycia jazdy testowej wieloma pojazdami przygotowanymi przez firmę Abarth. Aby mieć pewność, ze wszyscy uczestnicy poznają prawdziwego, wyścigowego ducha firmy Abarth, każdy z 95 klientów, którzy zakupili swoje XSR900 Abarth przez internet, zostanie zaproszony do wzięcia udziału w ekscytującej przygodzie na torze wyścigowym wraz z jednym z profesjonalnych kierowców wyścigowych firmy Abarth.
  4. Oprócz możliwości doświadczenia jazdy szosowej i torowej, wszyscy posiadacze biletu VIP Pass będą mogli dokładnie przyjrzeć się modelom przygotowywanym przez firmę Abarth i brać udział w licznych wydarzeniach, oddających prawdziwego, wyścigowego ducha firmy.
  5. SYSTEM REZERWACJI INTERNETOWEJ motocykla XSR900 Abarth zostanie otwarty 17 stycznia 2017 r. o godz. 17:00 (CET) i aby zakwalifikować się do udziału w niepowtarzalnym wydarzeniu Abarth Experience, należy wypełnić internetowa rezerwacje możliwie najszybciej.

Rezerwacji dokonasz pod adresem: https://xsr900-abarth.yamaha-motor.eu/ 

Zapraszamy do zakupu pojazdu w najlepszym salonie Yamaha w Polsce – Yamaha POLand POSITION!