Przedwiosenna akcja serwisowa POLand POSITION

W ramach akcji, nasz autoryzowany serwis PREMIUM zaprasza na przegląd przed zbliżającym się sezonem, wszystkie pojazdy, również innych marek.

Teraz nasz serwis czeka na Ciebie, a nie Ty na wolny termin przeglądu.

_serwis_Yamaha

Nie czekaj aż zrobi się ciepło, przygotuj swój motocykl, skuter czy quad już teraz. Kiedy inni będą szykowali swój pojazd w pierwszych dniach wiosny, Ty już będziesz mógł jeździć, a przy tym zapłacisz mniej i dostaniesz jeszcze prezent.

W dniach 16 luty – 15 marca 2015 roku, bez konieczności długiego oczekiwania na wizytę w serwisie, klienci mogą zlecić przegląd okresowy, przygotowanie motocykla do nadchodzącego sezonu lub jego niezbędną naprawę. Po uprzednim umówieniu wizyty, nasz autoryzowany serwis PREMIUM bezpłatnie zabierze i odwiezie po serwisie Twój motocykl z Warszawy i okolic.

Rabat 3 x 15%. W czasie trwania akcji, klient otrzyma rabat w wysokości 15% na oryginalne części zamienne, użyte do obsługi pojazdu, 15% rabatu na robociznę oraz rabat w wysokości 15% na oryginalne akcesoria.

Pierwszych stu klientów, którzy skorzystają z objętej promocją usługi serwisowej, otrzyma kosmetyk Yamalube dedykowany do swojego pojazdu.

Akcją serwisową objęte są wszystkie pojazdy Yamahy, jak również innych marek.
Warunkiem skorzystania z akcji jest zlecenie przez klienta naprawy/przeglądu na kwotę minimum 350 PLN netto.

Aby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić na nr 22 311 97 87, lub 0600 33 33 18 albo skontaktować się bezpośrednio poprzez e-mail: serwis@yamaha-polandposition.pl.

 Regulamin:

1.Promocja rozpoczyna się w dniu 16.02.2015r. Zapisy na objęte promocją usługi trwają do dnia 15.03.2015r., a realizacja objętej promocją usługi jest możliwa do 31.03.2015.

2. Zimową Akcją Serwisową objęte są wszystkie pojazdy Yamahy, bez względu na pochodzenie.

3. W czasie trwania akcji serwisowej podstawową czynnością wykonywaną przez nasz Autoryzowany Serwis jest przygotowanie pojazdu do sezonu zgodnie z zakresem czynności zleconym przez jego właściciela, wykonanie przeglądu gwarancyjnego/pogwarancyjnego bądź też naprawa.

4. W czasie trwania akcji serwisowej klient otrzymuje rabat 3 x 15%, tzn. 15% upustu na części zamienne użyte do obsługi pojazdu, 15 % rabatu na robociznę wykonaną przy tej usłudze oraz 15% rabatu na akcesoria.

5. Nasz Autoryzowany Serwis po wcześniejszym umówieniu się, na terenie Warszawy i okolic (max. 30km) bezpłatnie odbierze i dostarczy z powrotem pojazd do klienta.

6. W czasie trwania akcji serwisowej klient do każdego pojazdu uczestniczącego w akcji dostanie bezpłatnie praktyczny kosmetyk Yamalube.

7. Warunkiem skorzystania z akcji jest zlecenie przez klienta naprawy/przeglądu na kwotę min 350 PLN netto.

8. Każdy pojazd ma prawo do jednorazowego korzystania z promocji.

9. Zimowa Akcja Serwisowa nie zastępuje w całości lub części obowiązkowych przeglądów technicznych. Właściciel pojazdu jest zobowiązany do przestrzegania grafiku przeglądów niezależnie od akcji serwisowej (nie dotyczy przypadku, gdy klient zleca wykonanie przeglądu okresowego).