Serwis i obsługa

Serwis i obsługa

Dzięki wysiłkom naszych japońskich inżynierów Yamaha Motor jest znana na całym świecie ze swoich wysokiej jakości produktów. Dla Ciebie oznacza to, że będziesz mógł cieszyć się swoją Yamahą przez wiele lat i wiele kilometrów. Jednakże nie możesz zapomnieć, że odpowiednia obsługa i serwis to klucz do utrzymania Twojej Yamahy w idealnym stanie, abyś zawsze mógł na niej polegać.

Firma Poland Position Sp z. o.o. działa na rynku od kwietnia 2004 roku i od tego czasu bardzo prężnie rozwija się w zakresie sprzedaży pojazdów oraz świadczonego na rzecz naszych klientów serwisu. Do 2009 roku byliśmy autoryzowanym salonem i serwisem motocykli, quadów i motorowerów marki Suzuki, a od roku 2010 jesteśmy największym w Polsce autoryzowanym dealerem kategorii PREMIUM marki YAMAHA. W naszym serwisie, okresowo audytowanym przez YAMAHA MOTOR MIDDLE EUROPE BV – Oddział w Polsce, przeprowadzane są:

  • przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne – wykonanie pełnego zakresu prac przy motocyklach wszystkich marek i roczników, do których dostępna jest dokumentacja techniczna oraz możliwe jest zaopatrzenie w części. Oferujemy prace w zakresie obsługi bieżącej oraz przeglądów okresowych motocykli w tym pełen zakres regulacji silnikowych i gaźnikowych. Naprawy uszkodzeń eksploatacyjnych, wymiana materiałów i płynów w tym, montaż i wyważanie opon;

  • naprawy gwarancyjne – wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta. Serwis gwarancyjny obejmuje wyłącznie pojazdy zakupione u polskiego dystrybutora, a także pojazdy objęte EURO-GWARANCJĄ. Naprawy pojazdów pochodzących od innych dystrybutorów są odpłatne. (Nie dotyczy to napraw elementów, które mogą stanowić zagrożenie zdrowia lub życia kierowcy.) Naprawy gwarancyjne wykonywane są zawsze w pierwszej kolejności;

  • diagnostyka komputerowa pojazdów i weryfikacja układów elektrycznych i elektronicznych;

  • bieżące naprawy nadwozi i silników ;

  • naprawy powypadkowe – gotówkowe (rozliczane z klientem) lub bezgotówkowo (rozliczane z firmami ubezpieczeniowymi).

Warsztat firmy wyposażony jest w cztery stanowiska serwisowe i specjalistyczne narzędzia dedykowane różnym markom. Dodatkowo posiadamy bezpośrednią recepcję serwisową do przyjęć pojazdów na zlecane usługi z oddzielnym stanowiskiem do obsługi klientów likwidujących szkody komunikacyjne. Prowadzony przez nas serwis posiada także kategorię PREMIUM nadaną przez YAMAHA MOTOR MIDDLE EUROPE BV.

Najlepszy serwis dla Twojej Yamahy

Autoryzowany dealer Yamaha to najlepsze miejsce serwisowania Twojej maszyny, ponieważ nasi pracownicy są regularnie przeszkalani na organizowanych przez nas kursach. Ponadto mają największe, zdobywane latami doświadczenie w obsłudze produktów Yamaha. Jesteśmy jednymi z niewielu, którzy mogli wykorzystać nabyte doświadczenie przy przygotowaniu i obsłudze motocykli startujących we wszelakich zawodach sportowych. Obsługa klientów odbywa się wg najwyższych standardów, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Za każdym razem, kiedy Twoja Yamaha jest serwisowana, używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów, bo tylko one są w 100% przetestowane i zaakceptowane przez dokładnie tych samych inżynierów, którzy stworzyli nasze wspaniałe produkty – dwukołowce, ATV, silniki zaburtowe i inne.