Naprawy powypadkowe

Jako największy w Polsce autoryzowany dealer kategorii PREMIUM marki YAMAHA nasz serwis przeprowadza naprawy powypadkowe, które rozliczamy gotówkowo (rozliczane z klientem) lub bezgotówkowo (rozliczane bezpośrednio z firmami ubezpieczeniowymi).

W przypadku napraw pojazdów objętych ubezpieczeniem posiadamy duże doświadczenie we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi. W większości przypadków do czasu ukończenia naprawy finansujemy koszty naprawy. Na zlecenie klienta zajmujemy się również kontaktami z firmami ubezpieczeniowymi.

Naprawy lakiernicze zlecamy współpracującej z naszym serwisem firmie „Project Printing”, specjalizującej się w lakierowaniu nadwozi, ram i silników jednośladów jak również w malowaniu artystycznym aerografem.

Posiadamy bezpośrednią recepcję serwisową do przyjęć pojazdów na zlecane usługi z oddzielnym stanowiskiem do obsługi klientów likwidujących szkody komunikacyjne.

W latach 2010-2012 przeprowadziliśmy powyżej 100 napraw powypadkowych, zarówno motocykli jak i quadów. W roku 2013 liczba napraw zwiększyła się dwukrotnie w porównaniu do 2013 dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy we wcześniejszych latach.