Tak samo doskonała jak model 2015 i 2016, Yamaha YZF-R1M 2017 jest już dostępna w sprzedaży w systemie internetowym. Aplikacja z rejestracją na zakup R1M jest uruchomiona dla klientów od 1 października.

Zainspirowana zwycięską Yamahą M1 z MotoGP, na której Valentino Rossi i Jorge Lorenzo zdobywają tytuły mistrzów świata, ekskluzywna Yamaha YZF-R1M jest edycją specjalną motocykla wyścigowego stworzonego dla profesjonalnych teamów i doświadczonych kierowców. W sezonie 2015 udowodniła to zdobywając narodowe mistrzostwa w najbardziej prestiżowych wyścigach w takich krajach jak Wielka Brytania, USA, Japonia, Niemcy, Francja i Polska. Naszpikowana niezwykle zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, obejmującymi wyścigowe zawieszenie Electronic Racing Suspension Öhlins (ERS), karbonowe owiewki i moduł komunikacji Communication Control Unit (CCU) zapewnia motocyklistom dostęp do technologii z mistrzostw świata MotoGP. Dostępna wyłącznie w elektronicznym systemie zakupu, pierwsza partia R1M z 2015 roku sprzedała się natychmiast po uruchomieniu aplikacji. W związku ze stałym, ogromnym zainteresowaniem tym modelem Yamaha potwierdza dostępność ograniczonej liczby egzemplarzy w sezonie 2017.

Yamaha Racing Experience (YRE) dla klientów YZF-R1M 2017
Każdy właściciel R1M 2016 otrzyma zaproszenie do bezpłatnego udziału w Yamaha Racing Experience – wyjątkowym wydarzeniu odbywającym się pod koniec lata 2017 r. na najsłynniejszych torach wyścigowych w Europie.
W lipcu 2015 roku pierwsi właściciele R1M uczestniczyli w Yamaha Racing Experience, którego gwiazdą była legenda MotoGP – Colin Edwards. Ze względu na olbrzymi sukces i wspaniałe opinie uczestników, Yamaha zdecydowała się powtórzyć eventy w 2016 i 2017 roku w tej samej formie – obejmuje ona m.in. przygotowanie i zaawansowane ustawienie motocykli oraz naukę doskonalenia jazdy po torze.

Wyrafinowana elektronika, nowoczesny silnik i technologie zastosowane w zawieszeniu sprawiają, że R1M to kompleksowy motocykl wyścigowy wymagający odpowiednich ustawień niezbędnych do osiągania najlepszych wyników. Właściciele R1 MY2017 zostaną nauczeni przez wybitnych techników Yamaha Racing sztuki ustawień i tuningu tego motocykla, które umożliwią każdemu z nich odkrycie prawdziwego potencjału swojej R1M na torze wyścigowym.
Wydarzenie swoją obecnością uświetni wiele osobistości ze świata Yamahy Racing, w tym również gwiazdy MotoGP. Program YRE obejmuje prezentacje i warsztaty, a także sesje jazdy po torze z wykwalifikowanymi instruktorami oraz zawodnikami z narodowych i międzynarodowych teamów Yamaha Racing. Celem tego wydarzenia jest zaprezentowanie właścicielom R1M potencjału ich motocykli poprzez optymalne ustawienia pojazdów, a także zainspirowanie ich drzemiącym w marce Yamaha duchem rywalizacji, tym samym, który zaprowadził Yamahę na szczyt krajowych i światowych wyścigów motocyklowych.

Szczegółowe informacje na temat Yamaha Racing Experience są dostępne na stronie: https://yre.yamaha-motor.eu

Aby dokonać rezerwacji kliknij tutaj
Pamiętaj aby w drugim kroku wybrać najbardziej sportowy salon w Polsce – Yamaha POLand POSITION!

 

YZF-R1M 2017, kolor:: Silver Blu Carbon