POLand POSITION to największy w kraju dealer motocykli Yamaha, działający w ramach grupy Liberty Motors. W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego serwisu przy ul. Połczyńskiej 120 C w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

-Pomocnik Mechanika

Opis stanowiska:
-Przygotowywanie pojazdów do czynności serwisowych
-Wykonywanie procesu PDI, czyli uruchomienia przed wydaniem
-Rozładunek transportów fabrycznych i montaż
-Pomoc w pracy mechaników
-Mycie pojazdów
-Dbanie o czystość hali serwisowej

Wymagania:
-Zainteresowanie motoryzacją
-Znajomość podstawowej budowy motocykli
-Prawo jazdy kategorii A i B
-Dokładność, zaangażowanie w pracę, punktualność
-Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:
-Pracę w największym autoryzowanym serwisie Yamaha
-Specjalistyczne narzędzia, niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
-Możliwość doskonalenia zawodowego i awansu na stanowisko samodzielnego mechanika

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: serwis@polandposition.pl
W tytule mejla należy wpisać: Pomocnik Mechanika
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

salon_foto